• Kargo ücretiniz ne kadar?

Neselievim.com üzerinden yurtiçinden verilen siparişlerde, siparişini vermiş olduğunuz ürünün/ürünlerin büyüklüğüne göre (desi) sistem otomatik olarak ödemeniz gereken kargo ücretini hesaplamaktadır. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

 • Kargom adresime ne zaman ulaşır?

Stoklarımızda bulunan ürünler siparişiniz oluşturulduğu andan itibaren, 2-3 iş günü içinde yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehire bağlı olarak 1 ila 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.Cumartesi ve Pazar günleri kargo gönderimimiz yapılmamaktadır.

 • Kargom hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz anlaşmalı kargo firması (MNG Kargo) tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ulaştırılacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 • Kargom adresimde olmadığım zaman gelmiş, ne yapmalıyım?

MNG Kargo; sizlere daha iyi hizmet verebilmek için adresinize standart olarak 1 adet uğrama gerçekleştirmektedir. 1 uğrama sonrasında teslim edilemeyen paketler, şubeden alınabilir.MNG Kargo; kargo yetkilisi uğradıklarını ve sizi adreste bulamadıklarına dair bir not bırakır. Bu notla birlikte kargonuzun bulunduğu şubeye giderek paketinizi teslim alabilirsiniz.

 • Kargo şirketleri resmi tatil günlerinde teslimat yapıyorlar mı?

Resmi tatil günlerinde kargo şirketleri teslimat yapmamaktadır.

 • Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Neselievim.com kargo gönderim işlemlerini MNG Kargo ile yapmaktadır.

 • Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünlerin MNG Kargo’ya verilmesinin ardından, e-posta adresinize kargo takip kodunu (gönderim kodunu) ileteceğiz. Kargo firmasına ait www.mng.com.tr internet sayfasını ziyaret ederek, ilgili alana kargo takip kodunu yazdığınız zaman kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

 • Siparişimin alıcı ve teslimat bilgisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizi tamamladığınız gün istediğiniz değişikliği tarafımıza saat 19:00’dan önce “İletişim Formu”muzu eksiksiz doldurarak iletmenizi rica ediyoruz. Kargoya teslimi yapılan siparişlerin değişikliği mümkün değildir.

 • Siparişim kargo firmasına teslim edilmiş ancak adres değişikliği yapmak istiyorum, mümkün mü?

Kargoya teslim edilmiş siparişlerde adres değişikliği yapılamamaktadır.

 • Yurtdışına teslimat var mı?

Yurtdışına gönderim yapılabilmektedir. Yurtdışına sipariş işleminin tamamlanabilmesi için müşteri temsilcimizle +905413618841 numarasından whatapp üzerinden veya Instagram ”neselievimm” sayfasından iletişime geçiniz.

 • Yurtdışına gönderim yaparken “Kapıda Ödeme” seçeneğiniz var mı?

Ne yazık ki; yurtdışına gönderim yaparken “Kapıda Ödeme” seçeneğimiz yoktur.

 • Yurtdışından siparişlerimin ödemesini nasıl yapabiliyorum?

Yurtdışından verilen siparişlerinizin ödemesini ”Western Union” veya ”Moneygram” ödeme sistemlerini kullanarak yapabiliyorsunuz.

 • Yurtdışına kargo seçimini yaparsam siparişim kaç günde elimde olur?

Yurtdışına; siparişiniz oluşturulduktan sonra 10-14 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılır.

Kargonuzu takip edebilmeniz için sizinle ”Kargo Takip Numaranızı” paylaşıyoruz. Kargonuzun  takibini sistem üzerinden anlık olarak yapabilirsiniz.

Diğer sorularınız için lütfen “İletişim Formu“muzu doldurup bize iletiniz.